En Kolay Fenomen Olma Yolu

Merhabalar, bu makalemde eminim hepinizin çok beklediği bir konu olan “en kolay fenomen olma yolunu” anlatacağım. Eğer dediğim şeyleri dikkatlice dinler ve düzgünce uygularsanız eminim ki fenomen olabileceksinizdir.

Öncelikle fenomen olmanın birkaç yolu var. Ancak ben size en kolay, ücretsiz yöntemi anlatacağım. Ve bu yöntem aslında çoğu kişi tarafından biliniyor ancak uygulamada sıkıntılar çıkabiliyor. İşte pürüssüz bir şekilde bu yöntemi yapabileceğinizi anlatacağım.

Bu yöntem keşfete çıkmaktır. Şimdi keşfete çıkmanın detaylarını sizlere anlatmaya başlayayım.

Merhabalar, günümüzde neredeyse tüm gençler instagram kullanmakta. Bende bugün sizler için hepimizin ünlü olmak için yapmaya çalıştığı instagramda keşfete çıkma konusunu sizlere anlatacağım.

Öncelikle şunu söylemem gerekir ki ben şuana kadar hiçbir gönderimi keşfete çıkaramadım ancak bu işi yapan ve neredeyse her gönderisini keşfete çıkaran dostlarım var. Bende bu makalemde onlardan aldığım bilgilerle sizlere anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle her sosyal medya platformunun bir algoritması vardır. Bu algoritma denen şey ise o platform da öne çıkmayı sağlayan bir şeydir. Mesela youtube’da videonuzun öne çıkmasını istiyorsanız sizi izleyenlerin daha fazla like atmasını sağlamanız gerekmektedir. Ne kadar çok like alırsanız o kadar kolay bir şekilde trendler kısmına çıkabilirsiniz

İnstagram’ın algoritması ise gönderinin kaydedilmesidir. Gönderiniz ne kadar çok kullanıcı tarafından kaydedilirse keşfet kısmına çıkma şansınız o kadar artmaktadır.

Takipçilerinize duyurarak gönderinizi kaydetmelerini söyleyebilirsiniz veya gönderi kaydetme adı altında satılan paketlerden alıp keşfete çıkabilirsiniz.

Tabi ki keşfete çıkmak için kaydetme yeterli olmaz. Takipçi sayınıza göre like sayınızda yüksek olmalıdır.

Eğer bu algoritmaları düzgün kullanırsanız keşfete çıkma şansınız yüksek olacaktır.

Buğra AKTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir