insta takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi için birçok sistem üretilmiştir. instagram günümüz de en çok kullanılan sosyal ağlardan biridir. Günlük hayatımızda ki her şeyi paylaşabileceğimiz bir site haline gelmiştir. Son zamanlar da hikâye özelliği de eklenerek çok daha eğlenceli haline gelmiştir. instagram sitesin de popülarite için çok fazla takipçi istenmektedir. insta takipçi hilesi instagram takipçi kazanma işlemi çok zor değildir. Para ile takipçi satan birçok yer vardır. Satın alma işlemini de uygulayarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca takipçi kazanmak için hashtag işlemlerini de kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınızın altına hashtag lar yaparak o fotoğrafın herkes tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Böylece sizlere takip istekleri gönderilecektir. Ama bu etiketlemelerinizin herkes tarafından görülebilmesi için sayfanızın açık olması gerekmektedir. Eğer sayfanız açık değilse bu etiketleri arkadaşlarınız dışında kimse görmez. Yani size takip isteği gelemez bu etiketleri yaptığınız zaman gizliliğinizi açmanız gerekmektedir.

insta takipçi hilesi için bir diğer seçenek ise çok fazla kullanılan instagram sayfalarında değeri takip diyerek yorum yapabilirsiniz. Böylece size takip istekleri gönderilecektir. Birden çok fazla takip isteği gelmektedir. Bu da en çok kullanılan yöntemlerdir. Popülaritenizi bu şekilde yükseltebilirsiniz. Bu yöntemler herkesin çok fazla kullandığı yöntemlerdir. Sizler de takip sayınızı çoğaltmak istiyorsanız bu şekil de takipçi kazanabilirsiniz. Takipçi yükseltme işlemleri bu şekilde olabilir. instagram takibi bırakanlar ‘ın listesini görmek için takipçi adı altın da bir program yükleyebilirsiniz bu program sayesinde takibiniz bırakılırsa hemen görebilirsiniz.

instagram hashtag 2017 çok fazla kullanılan insta takipçi hilesi arasındadır. Yani bu hashtag ler ile çok fazla sayıda instagram takipçisi kazanabilirsiniz. Sizler de takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsanız takip hilelerine başvurarak takipçi sayınızı çoğaltabilirsiniz.  instagram beğeni paneli için de beğeniye beğeni hilesini kullanabilirsiniz. Sizler de takip ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını beğenerek beğeniye beğeni kısmını oluşturabilirsiniz. instagram takipçi kazanmak aslın da çok zor değildir. Tabiki en kolay yöntem para ile takipçi satın alınmasıdır. Ama para ile satın alınan takipçiler kısa bir süre sonra sizin takibinizi bırakabilir ve sizi zor duruma koyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir