instabayim Bedava

İnsanların kendilerini ifade edebilmeleri için mükemmel bir ortam sunan instagram tüm dünyada ilgiyle karşılanan bir sosyal paylaşım sitesi oldu. Görsel paylaşım üzerine kurulan bu platformda cep telefonlarından çekilen her türlü fotoğraf paylaşmak mümkün. İnsanlara son derece cazip gelen bu durum kişilerin günlük yaşantılarını fotoğraflayarak diğer insanlarla paylaşmasına olanak tanıdı ve bu sayede herkes birbirinin yaşamına ortak oldu. Zaman içinde bu platformda popüler olmak, paylaşılan fotoğrafların çok beğeni alması, ve birçok insan tarafından takip edilmek çok önemli bir hal aldı ve instagram kendi rekabetini yarattı. İnsanlar ne kadar çok beğeni alırsa kendilerini o derece onaylanmış hisseti. Bu platform üzerinde yapılan çok kaliteli paylaşımlar kendi takipçi kitlesini yarattı ve ortaya instagram fenomenleri çıktı. Bu rekabet ortamını gören yazılımcılar doğal yollarla popüler olmayı başaramayan kişiler için birtakım hile uygulamaları yarattı. Bu uygulamalar büyük rağbet görürken instabayim bedava hileler büyük ilgi gördü.

Beğeni hileleri ve takipçi hileleri sayesinde insanlar yaptıkları paylaşımları instagramda üst sıralara çıkarma arayışına girdi ve instabayim bedava bu konuda oldukça etkili oldu. İnternet üzerinde bu hile programlarına üye olarak beğeni ve takipçi arttırmayı sağlayan birçok site var. Belli bir ödeme karşılığında kişilerin yaptığı her paylaşıma otomatik beğeni ve takipçi sağlayan bu uygulamalar neredeyse tüm instagram kullanıcıları tarafından tercih ediliyor. Bu sosyal paylaşım platformunda popüler olmak isteyenlerin artık doğal yollarla popüler olma şansı yok gibi gözüküyor.

Medyatik isimlerin tüm dünyada yaygın olarak instagram kullanması çıtayı çok yükseltmiş durumda. Bu isimleri milyonlarca insan takip ediyor. Ülkemizde de durumun bundan farklı olmadığı gözüküyor. Toplumuzda medyatik isimlerin yaşantıları her zaman merak edilir. Bu isimlerin instagram üzerinde yaptıkları paylaşımlar insanların onların yaşantısına dahil olmasını sağladı. Medyatik isimler de bu yolla kendi reklamlarını yapma şansı buldu. instagram kullanan bu isimlerin dahi arasında bir rekabet oluştuğu ve onların da instabayim bedava hile programlarını yaygın olarak kullandıkları görülüyor. Çok ilgi gören bu paylaşım sitesinin insanların hayatına ciddi bir rekabet soktuğu göz ardı edilemeyecek bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir