instabayim Hile

instagram kullanıcıları bu platformda popüler olabilmek adına instabayim hile programlarını yaygın olarak kullanıyor. Bu sayede kişilerin instagram üzerinde diledikleri popülerliği yakalamaları mümkün oluyor. Beğeni hilesi, takipçi hilesi, beğeni ve takipçi kasma uygulamaları instagram kullanıcıları tarafından büyük rağbet görüyor.

instagram görsel öğe paylaşım iste olarak insanların hayatına girince en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi oldu. Kısa sürede dünya çapında milyarlarca insan instagram kullanıcısı oldu. Cep telefonlarından çekilen fotoğrafların paylaşılması amacıyla açılan bu siteye daha sonra video paylaşımları da eklendi. Kişiler gerek kendi fotoğraflarını gerekse ilginç buldukları görselleri çekerek bu platformda diğer kullanıcıların beğenisine sundu. instagram zaman içinde kendi rekabet ortamını yarattı ve kullanıcılar için yaptıkları paylaşımların çok beğeni alması önemli olmaya başladı. Beğeni sayısı yüksek olan hesapların takipçi sayıları da arttı. Diğer hesapların takipçi sayılarıyla rekabet eden kişiler bunu instabayim hile programları ile başardı.

Şu an instagramda son derece kaliteli görsel öğe paylaşımları yer alıyor fakat başlangıç aşamasındayken daha ziyade kişiler kendi yaşamlarımdan kareler paylaşıyorlardı. Bu sayede insanlar başkalarını kendi yaşamlarına ortak etti aynı zamanda kendileri de başkalarının yaşamlarını yakından takip etmeye başladı. Bu nedenle yapılan paylaşımlara gelen her beğeni insanlarda bir onaylanma hissi yarattı ve rekabet ortamını iyice kızıştırdı. Bu platformda yapılan kaliteli paylaşımlar her zaman için diğer kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Zaman içinde yaptıkları ilginç paylaşımlar sayesinde instagram fenomeni olan birçok insan oluştu. Bu isimlere medyanın da ilgi göstermesi herkesin fenomen olma hayali kurmasına neden oldu. Kullanıcıların kendi arkadaş çevreleriyle sınırlı kalarak instagram ortamında popüler olması mümkün değil. Bu nedenle devreye instabayim hile programları giriyor. Beğeni hileleri sayesinde beğeni sayısı yükselen kullanıcılar instagram sıralamasında üst sıralara yerleşiyor. Sıralamada üst sıralarda yer almak ise diğer kullanıcıların bu hesaplara ilgi göstermesini sağlıyor ve hesapların takipçi sayısı artıyor. Takipçilerin devamlılığını sağlamak ise hesap sahiplerine düşüyor. Hesabı güncel tutmak ve kaliteli paylaşımlar yapmaya devam etmek takipçilerin sürekliliğini sağlıyor. Bu platformda popüler olmanın yolu kaliteli ve ilgi çekici paylaşımlar yapmaktan geçiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir