instagram 1K takipçi hilesi

Günümüz de sosyal medya da en çok tercih edilen ve kullanımı aşırı fazla olan sosyal ağ instagram dır. instagram ile takipçi kazanmak artık çok kolay. Fotoğraf paylaşımları, günlük hikâye paylaşımları, video paylaşımları yapılarak eğlenceli bir şekil de kullanılan sosyal medya da daha popüler gözükmek için takipçi sayısını arttırmak isteyen çok kişi vardır. Takipçi sayısı ile daha gösterişli görüneceği düşünülür. Aslın da bu doğrudur eğer ki sayı fazla ise bu kişinin çok fazla popüler olduğu düşünülebilir. Takipçi sayınızı arttırmak için çok seçenek vardır. Öncelikle hashtag seçeneğini anlatmak isteriz instagram 1k takipçi hilesi ile çok fazla takipçi kazanacaksınız. Hashtag ile fotoğraflarınız altına etiket yaparak daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlarsınız. Bu fotoğraf görüldükten sonra ilgi çekebilir ve bu kişi sizi takip etmek isteyebilir. Bu bir seçenektir.

Hashtag’lerinizi abartmadan kullanın yani bir fotoğrafın altına 30 tane etiket yaparak konunun dışına çıkarsınız yaptığınız etiketler konunuzla alakalı olmadıkça komik gözükebilir. Fotoğrafınızla alakalı en fazla 10 etiket yeterli olacaktır. Bu etiketlerinizin de keşfet kısmın da ya da etiket aratarak herkesin görmesini istiyorsanız profilinizin gizli olmaması gerekmektedir. Herkese açık bir profil olmazsa bu etiketle takipçileriniz hariç kimse tarafından görülmeyecektir ve takipçi sayınız falan artmayacaktır.  Sizler de böyle bir durumla karşılaşırsanız bu kısımdan haberiniz olmazsa neden takipçi isteği gelmiyor diye düşünebilirsiniz.  O yüzden bu kısma da ayrıca dikkat etmeniz gereklidir. Bir diğer seçenek ise Çok fazla takipçisi olan sayfaların altına yazdığınız geri takip sözüdür. Oldukça dikkat çeker. Fotoğrafların altına baktığımız da konuyla alakalı hiçbir yorum yoktur. Siz de fark etmişsinizdir.  Herkes geri takip, beğeniye beğeni gibi sözler yazmaktadır. instagram 1K takipçi hilesi ile Bu işlemler size zor geliyorsa takipçi satın alabilirsiniz. O daha kolay olacaktır.

Aldığınız takipçiler sizin fotoğraflarınız da beğenecek ve popülaritenizi arttıracaktır.  instagram 1K takipçi hilesi sayesin de size takip isteği günde en fazla miktar da gelecektir. Tabi ki takip hilesi yaptığınız günden itibaren takipçi sayınız hızla artış göstererek istediğiniz sayıya ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir