İnstagram Beğeni Satın Almak

İnstagram Beğeni Satın Almak

Merhabalar, bu makalemde sizlere instagram beğeni satın almak konusunu anlatacağım ve ufak ipuçları vereceğim. Bir önceki makalemde sizlere instagram takipçi satın almak konusunu anlatmıştım. Bu makalemde bir önceki makaleme çok benzeyecek şimdiden söyleyeyim.

Bizim takipçimize göre beğeni sayımız düşük ise yapacağımız sadece 2 tane şey var.

Birincisi bizim gönderilerimize beğeni atmayan insanları bizim sayfamızdan uzaklaştırmak olacaktır. Ve bu sayede takipçi ve beğeni sayımız orantılı olacak ve bu sorun ortadan kalkacaktır. Ama bunu yapmayı kimse istemez diye düşünüyorum çünkü takipçi sayımız düşecektir ve bu durumda bizi üzecektir.

Şimdi ise bu durumdan kurtulmak için yapabileceğiniz ikinci şeye geçelim.

İkincisi ise gönderilerimize beğeni satın almaktadır. Önceki makalemde de bahsettiğim gibi 3 çeşit beğeni paketi vardır. İsterseniz gönderilerinize tek tek beğeni yollayabilirsiniz, isterseniz de aylık veya haftalık otobeğeni paketleri alarak gönderilerine beğeni gönderebilirsiniz.

Şimdi ise size haftalık ve aylık otobeğeni paketlerinden bahsedeyim. İlk önce haftalık otobeğeniden bahsetmem gerekirse; 1 hafta boyunca her attığımız gönderiye belirlediğiniz beğeni sayısı kadar otomatik bir şekilde beğeni gitmektedir.

Aylık paket ise haftalık paketin aylık düzene çevirilmiş halidir. Yani tamamen aynı ancak bu paket 1 ay boyunca sürmektedir.

Gönderilerinize beğeni göndererek kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Buğra AKTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir