instagram bot takipçi satın al

instagram bot takipçi tamamen gerçek gibi görülen sayfalar demektir. Yani sizler bu hesapları takibe alsanız da kimse anlayamaz yani gerçek hesap sunar. Bu şekil de daha havalı gözükebileceksiniz. instagram bot takipçi satın almak istiyorsanız yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Takipçi kazanmak aslın da çok zor değildir. En kolay yöntem takipçi satın alma yöntemidir. Takipçi satın almak herkesin kullandığı en kolay yöntemler arasın da yer almaktadır. Bu yöntemler sayesin de takipçi sayınızı arttırarak popüler olabileceksiniz.  Eğer takipçi satın almak gibi işlemler yapacaksanız bu siteleri mutlaka iyi bir şekil de araştırmalısınız. Çünkü piyasa da çok sayı da dolandırıcı bulunmaktadır.

Birçok takipçi hilesi vardır bunlardan birkaçını sizlere anlatabiliriz. En çok kullanan seçenekler arasında yer alan seçenek ise geri takip yöntemi ile takipçi satın alma seçeneğidir. Geri takip ile takipçi sayısını arttıran çok sayı da insan vardır. Yani sizler takipçi sayısı çok fazla olan sayfalarda ki fotoğrafların altına geri takip yazısını yazacaksınız böylece sizlere takip istekleri gelecektir. Bu takip isteklerini ne kadar çok sayıya ulaştırmak istiyorsanız o kadar çok fotoğrafın altına geri takip yazmanız gerekecektir. Bu işlem çok fazla kullanılan işlemler arasın da yer almaktadır. Kolay bir işlemdir. Neredeyse herkes bu yöntemi kullanarak takipçi kazanmaktadır. instagram bot takipçi satın al ile takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Takipçi sayınızı arttırabilmek için bir diğer yöntem ise hashtag yöntemidir. Hashtag fotoğraflarınızın altına yaptığınız etiketler demektir. Bu etiketler sayesin de herkes tarafından görülecektir. Bu fotoğrafların görülmesi için profilinizin açık olması gereklidir. Profiliniz gizli olursa bu fotoğrafları sadece sizin takipçiniz görecektir. Bu gibi durumlar da dikkatli olmanız gereklidir. Yoksa u şekil de takipçi sayınızı artırmanız zor olacaktır. Bu yöntem de çok kişiler tarafından kullanılmaktadır. Sizler de takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız bu yöntemlerle arttırabileceksiniz. Herkes tarafından kullanılan bu yöntemler sayesin de takipçi sayınızı çok fazla artacaktır. instagram bot takipçi satın al ile takipçilerinizi arttırabilecek siniz. Bu hileler herkes tarafından yapılabilecek basit hilelerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir