instagram hashtag 2017

instagram, 2010 yılında başta iPhone-iPad için geliştirilen bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından bulunmuştur. instagram artık Android cihazlarda da kullanılıyor. Ortaya çıktığı andan itibaren çok popüler olan uygulamadan bu instagram hashtag 2017 yazımızda bahsedeceğiz. Öncelikle karmaşık ve zor olan bir uygulama olmadığını belirtelim. Sizi yormayan ve rahat gezinebileceğiniz güncel paylaşımları anında görebileceğiniz bir paylaşım platformudur. instagram diğer sosyal medya platformları ile entegre çalışıyor. Çok hızlı yayılmasının altında yatan sebeplerden biri de budur. instagramda hazırlanan fotoğraflar Facebook, Twitter, Flickr ve Tumblr üzerinden de paylaşılabiliyor. instagram 2012′ de Facebook tarafından satın alındı.

Bu uygulamayı cazip kılan bilgisayar açmadan telefonlarda çok rahat bir şekilde kullanılmasıdır. Basit fotoğraflar bile instagram filtreleriyle profesyonel çekilmiş gibi görünür. Filtreleri uygulamak da oldukça kolay olduğu için kullanıcıları cezbediyor. İnsanlar pratik, ulaştırmayan, yormayan şeyleri daha çok tercih ederler. Kaliteli filtrelerinin yanında hashtag özelliği de instagram uygulamasının ilgi çekici özelliklerindendir. Hashtag’leri fotoğraf açıklama yerlerinde sık sık görüyoruz. Daha fazla kitleye ulaşmak isteyen instagram kullanıcıları oldukça fazla hashtag kullanıyor. En çok kullanılan instagram hashtag 2017 hakkında bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz.

İnstagram sosyal medyanın en çok indirilen ve ilgi gören paylaşım uygulamalarından biridir. Artık hemen hemen herkesin instagram olduğunu görüyoruz çocukların ve yaşlıların bile kullandığı bir şey galine geldi. Herkesin elinin altında duruyor. İnsanların birbirlerini yaptığı ne varsa onu takip ettiği yer instagram oldu. En çok da ünlülerin, yaptığı işleri daha büyük kitlelere ulaştırması amacıyla ya da ünlü olmayan ama olmak isteyen insanların kendilerini daha çok insana kanıtlamak için kullandığı yerdir. Hashtag kullanırken çoğu kişi popüler olanları örneğin; instagram hashtag 2017 gibi kelimelerle aratıp buldukları popüler hashtag’leri kullanmaktadırlar. Siz daha özgün olmak istiyorsanız tabi ki kendi oluşturduğunuz hashtag’leri kullanarak da hesabınızı daha çok kişiye rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Reklam, otel vb. yerlerin tanıtımı, pazarlamacılık gibi birçok amaçla kullanılan instagram’ da Türkiye’de olmayan birçok şeyi getirtip kolayca takipçilerine ulaştırarak kar elde eden sayfalar da mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir