instagram Hesap Güvenliği

instagram pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılan bir sosyal medya platformu olup son yıllarda bu kullanıcı sayısını daha da arttırmayı başarmıştır. Hızlı bir çıkış yakalayan instagram da kişiler bir den fazla instagram hesabı oluşturmak istemektedirler. İnstagram güvenlik açısında bu durum üzerine çalışmalar yapmaktaydı ve artık bu çoklu profil için güvenilir bir sistem oluşturduğunu duyurmuştur. instagram hesap güvenliği normal bir profil için gizlilik ayarları üzerinden hesabınızı gizleyebileceğiniz ve herkesin sizi göremeyeceği bir profil seçeneğini size sunmaktaydı. Artık daha da gelişmiş bir güvenlik sistemine sahip olan instagram üzerinden çoklu hesap ile de giriş yapabilmeniz mümkündür. Her geçen gün yeni bir uygulama ve yenilikle karşımıza çıkan bu popüler sosyal medya uygulaması şimdi daha güvenilir bir hal almış durumdadır.

instagram Çoklu Hesap Nedir?

İnstagram hesabınıza telefonunuz dışında başka bir oturumdan giriş yapmak istediğiniz zaman gelişmiş güvenlik sistemi ile sizlere instagram hesabınıza giriş yapılmak istendiğine dair bir mesaj telefonunuza gelecektir. Bu yolla instagram hesabınıza girişi onaylayıp onaylamamak sizlere kalmıştır. Eğer instagram profilinize sizin yerinize bir başkası sızmak istiyorsa bu telefonunuza gelen mesaj ile reddet işaretlemeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde kişilerin sizin profilinize girebilmek için sizlerin telefonunuzu ele geçirmeleri gerekmektedir. instagram güvenlik sistemi bu şekilde sizlerin daha güvenilir bir profilde giriş yapmanızı sağlamaktadır.

instagram Güvenlik Sistemi

instagramın deneme aşamasında olan bu güvenlik sistemi artık herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde sizlere sunulmuştur. Bu şekilde daha güvenilir bir şekilde hesabınıza giriş yapabilir ve fotoğraf paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Böylelikle fotoğraflarınızın çalınmamasını sağlamış olacaksınız. İnsanların hesaplarının son zamanlarda çalınmasının artmasından dolayı instagram güvenlik sistemi daha da gelişmiş olup sizlerin paylaşımlarını daha rahat yapabilmesi sağlanmaktadır. Bu yolla rahatlıkla paylaşımda bulunabilirsiniz. Özellikle mesaj yolu ile sizlerin hesabına giriş yapılıp yapılmamasının sorulması sayesinde sizin izniniz olmadan hiçbir şekilde kimse instagram hesabınıza giriş yapamayacaktır. Bu şekilde kolaylıkla paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Bu güvenlik sistemi ile çoklu hesaplarınıza da rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Sizin bilginiz dışında hesabınız ile ilgili herhangi bir şey olduğunda da instagram sizlere mesaj yolu ile haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir