İnstagram Kısa Yoldan Ünlü Olmak

Merhabalar, bugün instagram takipçi satın almak ile ilgili bir şeyler konuşacağım. Çoğumuz instagram’da takipçimizin ve beğenilerimizin fazla olmasını isteriz. Ama yine çoğumuz bunu istediğimiz şekilde başaramayız. Biz 100k takipçimiz olsun isteriz ancak bizim 1k takipçimiz bile yoktur. İşte bu durumu ortadan kaldıracak bir çözüm sunacağım size.

Bu çözüm ise takipçi satın almaktırTakipçi satan bir sürü site ve insan var. Sizin bütçenize hangisi uygunsa ona göre takipçi alabilirsiniz. Genel olarak 1k türk takipçi 15 TL gibi bir fiyattan satılmakta. Ancak bot veya yabancı takipçiler daha ucuz fiyatlara satılmaktadır.

Ama şöyle de bir durum vardır ki, takipçiniz yüksek olur ancak beğenileriniz takipçi sayınıza göre çok düşük olur. Buna da bir çözüm getirebiliriz. Bu çözüm ise beğeni satın almaktır. Her gönderinize ayrıca beğeni satın alabileceğiniz gibi, aylık otobeğeni satan siteler ve insanlarda var. Bu otobeğeni paketini satın alıyorsunuz ve bir ay boyunca her eklediğiniz gönderiye otomatik olarak beğeni yollamaktadır.

Bu şekilde sizde istediğiniz takipçi sayısına ve istediğiniz beğeni sayısına ulaşmış olursunuz. Ve hayatınızın geri kalanını gayet mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Buğra AKTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir