instagram takibi bırakanlar

Gün geçtik de talebin daha da fazla şekilde arttığı instagram, yapılan güncellemeleri ile yeni yeni aktivitelerde bulunabiliyorsunuz. İnstagramın en büyük özelliklerinden birsi olan fotoğraf paylaşım odaklı olması aslında talebin nereden geldiğinin de ispatıdır. İnstagramın ileriki zamanlarda ki gelişmesini ve ilerlemesini henüz kestiremesek de şuanda canlı yayın, hikâye gibi kısımlarının gelişmesi oldukça kullanılabilir bir site olduğunun ispatıdır. İnstagram kullanıcılarının her geçen gün artması aslında beraberinde takipçilerin de artışını sağlamaktadır. İnstagram da fenomen olmak isteyen kişiler instagram takipçilere oldukça önem vermektedir. Hatta normal bir kişi de takipçisinin çok olmasını paylaşımlara gelen yorumlara, beğenilere oldukça dikkat etmektedir. instagram takibi bırakanlar uygulaması son zamanlarda yeni gelişmiş olup, bununla birlikte aslında kısasa kısas durumu artmaktadır.

Bu durumun gelişmesi aslında insanlarda ego sorununu da ortaya serse de instagram takibi bırakanlar uygulaması ile kimlerin sizi takip ettiğini, ya da bıraktığını kolaylıkla görebilir hale gelirsiniz. İnstagram sosyal paylaşım sitesinde arkadaşlarınızın sizleri takip etmesi demek sizlerin paylaşımlarınız ile ilgilenmesi takip etmesi anlamını taşımaktadır. Siz onu takip ederken arkadaşınızın sizi takip etmemesi aslında üzücü bir durumdur. Bunu öğrenmek ise instagram da arkadaş listelerinize bakarak mümkün değildir. Bundan kaynaklı olarak aslında yeni uygulama, yeni sistem gelişmiştir. Bu sistemin nasıl kullanıldığı ve neler yapılması gerektiğini ise sizlere yazımızın devamında detaylı olarak bildireceğiz.

instagram takibi bırakanlar uygulaması adı verilen bu sistemi Google yardımı ile aratarak bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz yere şifrelerinizi kimse ile paylaşmadan sadece kendiniz instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Orada sol tarafta bulunan panelde sizlerin takip ettiği fakat onların sizi takip etmediği kişiler meydana çıkacaktır. Oradan detaylı olarak bakarak istediğinizi kolaylıkla çıkarmanı mümkün olacaktır. Bu sistemi ise takipçi satan kişiler tarafından geliştirilmiş olup, ücretsiz bir şekilde yapmanız mümkündür. İnstagram hesabı olan her kişi bunu kolaylıkla yapabilir ve bu şekilde siz kimleri takip ederken onun sizi takipten çıkardığını ya da takip etmediğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Hatta program üzerinden direkt olarak takipten de çıkarmanız mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir