instagram takibi bırakanları görme

Hayatımıza renk katan sosyal medya siteleri arasında bulunan instagram ile anımızı diğer arkadaşlarımızla ya da bizi takip eden eşimiz, dostumuz, akrabalarımız ile paylaşmamızla renklenmektedir. Bir yere geziye gittiğimiz zaman boy boy fotoğraf çekindiğimiz zamanlarda hemen ilk iş olarak instagram ya da Facebook gibi sosyal siteler üzerinden paylaşımlarda bulunmaktayız. Sadece fotoğraf paylaşımı ile ilgili değil canlı videolar paylaşıyor ya da videolar paylaşabiliyoruz. Bu kapsamda her anımızda yanımızda olan akıllı telefonların içerisinde uygulama olarak yüklenen instagram bazen kafamızdaki soru işaretlerine de yer vermiyor değil. Bunlardan birisi ilk olarak sizi takip edenler olmaktadır. instagram takibi bırakanları görme olarak insanların sorularına cevap verecek aslında pek bir bilgi yoktur. Manuel olarak bu işlemleri takip etmeniz gerekmektedir. Profillere girip beni takip ediyor mu etmiyor mu diye bakmak yerine keşke tek bir listeden sizi takip edenleri bırakanları görebilseydiniz mantığını her zaman düşünmekteyiz.

Çoğu zaman hepimiz sevmediğimiz bir kişiyi ya da sonradan aramızın bozulduğu kişiyi instagram hesabımızdan takip etmeyi sonlandırmaktayız. Hal böyle olunca karşı tarafta aynı şekilde instagram takibi bırakanları görme konusunda bir arayış içerisinde olmaktadır. Konu takip meselesi olunca akan sular duruyor. Çünkü instagram’ın en büyük özelliklerinden birisi hatta olmazsa olmazlarından birisi mutlaka takipçilerdir. Bu konuda nasıl bir yol izlenmeli ya da neler yapılmalı sizleri takip listesinden çıkaranların kimler olduklarını görmek istiyorsanız aşağıda yani yazımızın devamında kısa da olsa bilgi alabilirsiniz.

Aslında instagram takibi bırakanları görme gibi bir şey söz konusu değildir. Bazı siteler üzerinden şu programı indirmeniz durumunda sizi takip edenler arasında kimler takibi bırakmış öğrenebilirsiniz şeklinde mesajlar vererek aslında olmayan bir şeyi sizlere kullandırtmak istemektedirler. Sonradan bilgisayarınıza virüs bulaşması gibi bazı sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. İnstagram bu konuda bu şekilde bir hizmet verdiği görülmemiştir. Ancak sizi takibi bırakan kişileri görmek istiyorsanız sizi takip ettiğinden şüpheniz varsa eğer ilk olarak aklınıza gelen kişileri profillerine bakmayı deneyin. Arkasından sizi takip edip etmediğine bakarak merak ettiğiniz cevabı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir