instagram yorum hilesi

instagram’ın en önemli unsurlarından birisi takipçi olsa da hemen ardından hiç kuşkusuz instagram yorum hilesi gelmektedir. Nasıl ki takipçi hilesi varsa aynı şekilde beğeni ve yorum hilesiz instagram düşünülemez. Paylaştığınız fotoğraflar tüm çabalarınıza rağmen hiçbir şekilde yorum almıyorsa ve bu durum karşısında sizde kendinizi aciz gibi hissediyorsanız o zaman hile yöntemine başvurmanız gerekmektedir. Üstelik bu hileyi kendiniz manuel bir şekilde yapabilirken ücretli destek de alabilirsiniz. Unutmayınız ki her ne kadar hile olarak bilinse de yorumu yapan kişilerin gerçek kişilerin hesaplarından yapılmaktadır. Bazı kişiler kendimi kandıracağım hileye ne gerek var şeklinde düşünseler de aslında yanlış düşündüklerini buradan belirtebiliriz. Nedenini ise yazımızın devamında açıklayacağız.

İnstagramda paylaştığınız fotoğraflar ya da videolar için mutlaka yorum alması iyi bir şeydir. Çünkü eğer instagram üzerinden bir şeyler satarak para kazanmak gibi bir niyetiniz varsa mutlaka instagram yorum hilesi konusunda profesyonel destek almanız gerekmektedir. Konu aslında önemli olsa da insanlar bir şey satmak için o kadar çaba gösterip yorum hilesine ücret ödeme konusunda tereddütte kalmaktadırlar. Mesela siz bayanları ilgilendiren bir malzeme satıyorsanız eğer bu örneğin bir toka olabilir ya da bayan ayakkabısı olabilir. Satılığa çıkardığınız ürünün alt kısmına ‘’ çok güzelmiş, ben aldım, fiyatı çok uygun ya da çok beğendim ‘’ gibi yorumlarla süslemeniz o ürününüzün çok satmasına neden olacaktır.

İnstagram yorum hilesi alırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan birisi bütün ürünlerinize aynı anda yorum almak yerine seçmiş olduğunuz birkaç ürünü ön plana çıkarmak için yorum attırabilirdiniz. Çok uygun fiyatlarla bu işi gerçekleştirmek mümkündür. Bu işi profesyonelce yapan bazı instagram destek siteleri mevcuttur. Buraya vereceğiniz örneğin 200 yorum hilesinin mesela 50 TL civarında para ödeyerek ürünlerinizin hem ön plana çıkmasını sağlarsınız hem de çok düşük rakamlar harcayarak güzel gelirler elde edersiniz. Nasıl yapacağınız konusunda ise sizleri yönlendirebiliriz. Google’a girerek instagram yorum hilesi yazmanız neticesinde karşınıza onlarca bu işi yapan siteler gelecektir. Size en uygun olanı tercih edin ve gerekli işlemleri yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir