intagram Beğeni Hilesi 2018

instagram devreye girdiği andan itibaren büyük bir ilgi gördü. Günümüzün en popüler sosyal ağı haline geldi. Her gün milyonlarca ziyaretçisi olan instagram bir görsel paylaşım sitesi. Ziyaretçiler çektikleri fotoğrafları instagram üzerinden paylaşarak yaşantılarına başkalarını da ortak etti. Başkalarının paylaşılan fotoğrafları beğenmesi ise insanlarda onaylanma hissi yarattı. Bu nedenle beğeni sayısı da çok önemli hale geldi. instagram üzerinde popüler olma yarışı başladı ve bunun yolu da artan beğeni ve takipçi sayısından geçiyor. Bu nedenle birtakım programlar devreye girdi ve bunlardan birisi olan instagram beğeni hilesi 2018 çok tercih edilmeye başladı.

Kişiler instagram sosyal paylaşım ağını kullandıklarında öncelikle yakın çevreleri ve arkadaş gurupları takip etmeye başlıyor. Kişileri sadece çevrelerinin takip ise bu ortamda popüler olup üst sıralarına yerleşmeye yetmiyor. Üst sıralara yerleşmenin yolu çok sayıda beğeni almak ve takipçi sayısını arttırmak. Kişi eğer tanınan ve medyatik birisi değilse takipçi sayısını arttırması pek mümkün olmuyor. Bunun için ya çok özel paylaşımlar yapıp dikkat çekmesi ya da instagram beğeni hilesi 2018 gibi programlardan faydalanması gerekiyor. instagram üzerinden çok kaliteli paylaşımlar yapıldığı bir gerçek. Bu özel ve kaliteli paylaşımlar insanların dikkatini çekiyor ve böylece takipçi sayıları otomatik olarak artıyor. Takipçi sayısının instagram içinde bir rekabet ortamı yaratması kaçınılmaz oldu ve insanlar takipçi sayılarını arttırabilmek için farklı yollar denemeye başladı.

İnsanlardaki bu ihtiyacı gören yazılımcılar bazı hile programları geliştirdi ve bunlardan birisi de instagram beğeni hilesi 2018 oldu. Kişiler beğeni hilesine büyük rağbet gösteriyor zira takipçi sayısını arttırmanın yolu alınan beğeni sayısından geçiyor. Paylaşımlar ne kadar çok beğeni alırsa instagram sıralamasında üst seviyeye çıkıyor. Beğeni hilesinin çalışma prensibi yapılan paylaşıma otomatik beğeni yollamaktır. Bu sayede kişi bir paylaşım yaptığında gelen otomatik beğenilerle beğeni sayısı hızla artıyor. Kişiler bu işlemi yapan sitelerden kendileri için beğeni satın alabilirler. Örnek olarak her gönderiye yüz beğeni gibi tercihler yapabilirler. Bu sayede kişinin yaptığı her paylaşıma anında yüz beğeni gelir ve bu işlem bir ay boyunca devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir