türk takipçi kasma

instagram kullanıcıları çok fazla popüler olmak istektedir. Bunun için de takipçi sayılarını arttırmaları gerekecektir. Bu işlem sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. instagram takipçi hileleri vardır bu hileler sayesin de türk takipçi kasma seçeneklerini uygulayabileceksiniz. En çok kullanılan ve kolay yöntem olarak bilinen ilk yöntem satın alma yöntemidir. Bu yöntem çok kolaydır ama satın alacağınız kişinin güvenilir biri olması gerekir çünkü piyasada çok sayı da dolandırıcılık işleri ile uğraşan takipçi satan kişiler vardır. Bu gibi kişilerle karşılaşmamak için takipçilerinizi satın alırken araştırma yapmanız gereklidir. Araştırmalarınızın sonun da takipçi satın alabilirsiniz. Gayet güvenilir satış yapan kişilerde vardır. Bu kişiler artık bu konu da profesyonelleşmiş kişilerdir. Sizler de bu kişilerden yardım alarak opüler hale geliebilir ve takipçinizi çoğaltabilirsiniz.

türk takipçi kasma hilelerinden bir diğeri ise hashtag yöntemidir. Hashtag yöntemi hemen hemen herkesin kullandığı yöntemler arasındadır. Bu yöntem de oldukça kolay bir yöntemdir. Yani paylaştığınız fotoğrafların altına etiket yapmanız gereklidir. Bu etiketler 10 ‘u geçmemelidir. Aksi takdir de komik gözükebilir. Etiketlerinizi takipçileriniz dışın da kişilerin de görebilmesi için profiliniz açık olmalıdır. Eğer profiliniz gizli olursa bu etiketleriniz takipçileriniz dışın da kimse tarafından görülmeyecektir. O yüzden sizlere takip isteği gelemeyecektir. Bu yöntemi kullanacaksanız bu gibi durumlara dikkat etmeniz gerekecektir. Bu saya de takipçi sayınızı kolay bir şekil de yükseltebileceksiniz. Bu şekilde de taklipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Bir diğer yöntem olarak geri takip yöntemini anlatalım. Geri takip yöntemi çok kullanılan takipçi kazanma yöntemleri arasın da yer almaktadır. Geri takip yöntemi takipçi sayısı çok olan kişilerin fotoğraflarının altına geri takip yazısını yazmak demektir. Sizler bu yazıyı yazınca sizlere takip isteği anın da gelecektir. Bu isteklere geri dönmeniz gereklidir. Aynı şekil de sizler de geri takip yazan kişilere takip isteği göndererek onarın da size takip isteği göndermesini sağlayabilirsiniz. türk takipçi kasma yöntemini bu şekil de anlatabiliriz. Gördüğünüz gibi takipçi arttırma hileleri sanıldığı kadar zor hileler değil. Bunun için kolaylıkla yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir