instagram Beğeni Hilesi sistemimize hoşgeldin.

0531 725 40 53

Ulaşabilirsiniz.

instagram Beğeni Paneli

Dünyanın en aktif kullanılan resim ve video paylaşım ağlarından biri olan instagram, günde aktif 2 milyonu aşan kullanıcısıyla ilgi ile kullanılmaya devam ediyor. Bu kadar yoğun bir kullanım ağına sahip olan instagram’da kullanıcıların en çok özen gösterdiği konu ise paylaşımlarının beğeni sayıları oluyor.

Kullanıcıların kişi listesi, beğenilerdeki sayının yüksek olmasına yetmediği anlarda ise yeni kurulan instagram beğeni paneli devreye giriyor. Kullanıcılar, instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımların yüksek sayıda beğeniler almasını istediklerinde bu paneller yardımıyla rekor beğeniler elde edebiliyor. Yapılan ilginç, çekici ve etkileyici paylaşımların aldığı beğeni sayısı, instagram’daki diğer kullanıcıların dikkatini çektiği zaman, kullanıcının takipçi sayısı da artış gösteriyor. Peki bu panelin kullanıcılara ne gibi avantajları var ve insanlar neden bu paneli kullanmalıdırlar?
Öncelikle şunu söylemeliyiz ki instagram beğeni paneli sayesinde birçok kullanıcı user kasma yolu ile satış yapma imkanı buluyor ya da bu useri kendileri kullanabiliyorlar. Birçok panel mobil uyumlu olarak tasarlanmakta ve akıllı telefonlardan girilerek de rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu panel sayesinde uygulamalar Google Play Store’de paylaşılarak user kasılabilir. Panel oldukça basit tasarlanmıştır ve kolayca kullanılmaktadır. Belli bir üret ödeyerek piyasadan alınabilen bu instagram takipçi panelindeki yönetici paneli kullanılarak birçok uygulama geliştirilebilir, bu uygulamalar Google Play Store’de paylaşılabilir ve instagram profilimi kimler ziyaret etti ya da instagram’da takipçi kazanma gibi terimleri kullanarak takipçiler çoğaltılabilir.

Mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanan bu paneldeki beğenme yazan kısma kullanıcı kendi adını yazabilir ve sadece bir tuş ile bütün resim ve paylaşımlara beğeni sağlayabilir. Amacı, paylaşımların beğeni sayısını arttırmak olan instagram beğeni paneli, bu paneli kullananların kolay birkaç adımla kullanıcı adını, instagram takipçi isteği yollama gibi işlemleri yapmasını sağlayarak user kasmayı sağlamakta ve bu userleri satma imkanı sağlamaktadır. 5k usere sahip olan bir instagram kullanıcısı 5k da takipçi atma şansına sahiptir. Panelin kurulumu da oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kullanıcı ilk iş olarak bir DB oluşturur. Daha sonra ise functionlar/instagram.config.php sıralamasıyla ulaşacağı duysa düzenlemede kullanılan DB bilgileri buraya girilerek panelin kurulum işlemi bitirilmiş olur. Bu DB Zip dosyanın içinde bulunan database.sql dosyasının içe aktarılması ile işlem tamamlanmış olur.